Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /var/www/somogyi-kisvarda.sulinet.hu/protected/www/images/2019planetarium

Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2019planetarium

Utazó Planetárium a Somogyiban

Pályázatunk egyik eleme valósult meg hétfő délelőtt  ( 04.08.) iskolánkban, mely egy különleges élményt adott tanulóinknak. A föld felszínéről birtokba vehették a Naprendszert és a csillagos égbolt rejtelmeit egy nem mindennapi utazás keretében.

Látványos képi elemekkel tarkítva ismerték meg a csillagok és az égbolt keletkezését, bolygó szomszédjainkat, valamint a Napot.  Megvizsgálták a Naprendszerünk nagy bolygóit és utaztak a Hold felszínén, mindezt egy varázslatos technika segítségével. Egy hatalmas felfújható sátorba vonultak be kis nebulóink, ahol előzetes tájékoztatás után 30 perces előadást hallhattak a csodás világról. Nagyon izgalmas és rendkívüli volt a távoli táj megismerése és felfedezése. Köszönjük tanulóinknak a nagyszerű élményt!

{gallery}2019planetarium{/gallery}