2021. április 17. szombat
Rudolf, Kiara

 

 KRÉTA e-napló belépés:kreta logo

cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /var/www/somogyi-kisvarda.sulinet.hu/protected/www/images/2018nyelvimentor

×

Értesítés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018nyelvimentor

MTMI tematikus idegen nyelvű (angol) mentorálás hallgatók bevonásával

A Nyíregyházi Egyetem hallgatói mentorálás keretében angol nyelvi foglalkozásokat tartanak kiscsoportos (5 fő) formában intézményünkben jelentkező tanulóink számára, az iskolai nyelvoktatást MTMI specifikus szavakkal és szituációkkal kiegészítve.

A hallgatók rendszeres időközönként felkeresik az intézményeket, ill. a köztes időben elektronikus formában tartják a kapcsolatot a megadott szabályrendszer szerint. A tanulók pályaorientációs kompetenciafejlesztésére fókuszálva, kiemelten az MTMI területek népszerűségének növelésére az iskolánkba. A szociokulturális hátrányok csökkentését célozzák a tervezett tevékenységek. Cél, hogy a tanulók számára elérhető legyen olyan szakkör, tanóra utáni vagy egyéb foglalkozás, mely az MTMI érdeklődésű diákok számára nyújt lehetőséget játékos keretek között az ismeretszerzésre.

{gallery}2018nyelvimentor{/gallery}

EFOP-3.3.5-

EFOP-3.2.5-

 

 

 

 

 

 

Határtalanul

unnamed

Alapítványunk

1szazalek

© Somogyi Rezső Általános Iskola.

Somogyi Rezső Általános Iskola
4600 Kisvárda, Szent L. u. 35. - Telefon: 06 45 415 051 - e-mail: somogyirezsoaltisk@gmail.com

Adatvédelmi tisztviselő neve és elérhetősége:
Dr. Ráti Angéla - 4600 Kisvárda, Kodály Zoltán utca 15/A. - Telefonszám: 06-45-795-202 - Email: angela.rati[kukac]kk.gov.hu