2021. május 15. szombat

BEIRATKOZÁSI TÁJÉKOZTATÓ
A 2021/2022-ES TANÉVRE

Tisztelt Szülők!

A kisvárdai Somogyi Rezső Általános Iskola intézményébe az általános iskolai beiratkozás a 2021/2022-es tanévre az Emberi Erőforrások Miniszterének 27/2020. (VIII.11.) rendelete alapján történik.

A fentiekben hivatkozott EMMI rendelet 7.§ értelmében a 2021/22. tanévre az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozás időpontja:

1. április 15. (csütörtök) 8:00 – 19:00 óra
  2. április 16. (péntek) 8:00 – 18:00 óra

A beiratkozáshoz kérjük, hogy a csatolt dokumentumokat töltsék ki!

Felhívjuk a tisztelt szülők/gondviselők figyelmét, és kérjük Önöket, hogy a járványhelyzet várható alakulására tekintettel a beiratkozást lehetőleg elektronikus úton intézzék a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül, amelyet a http://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap elérhetőségen találnak meg.

Ha ez nem lehetséges, akkor a 45/415-051-es telefonszámon előre egyeztessenek időpontot intézményünkkel, és a járványügyi szabályok szigorú betartása mellett, személyesen is segítséget nyújtunk.

Lehetősége van továbbá arra is, hogy valamennyi szükséges dokumentum kitöltése és felcsatolása után, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre, intézményünk elvégzi a jelentkezést.

LETÖLTHETŐ DOKUMENTUMOK

Tájékoztató szülők részére

Tanköteles tanuló beiratkozását segítő adatlap

Nyilatkozat életvitelszerű lakóhelyről