Nyári tábor

Kedves Szülők!

Iskolánk felmérést végez, hogy a tanítási év utolsó napját (2020. június 15.) követően igénylik-e gyermekük számára a nyári szünetben a gyermekfelügyeletet, illetve a napközis Erzsébet-táborok helyben történő szervezését.

Az Erzsébet napközis tábor programjaira az 1-8.évfolyamosok számára van lehetőség. Az előző évekhez hasonló tematikával valósulnak meg a táborok, ahol 10 fős csoportokban 1 pedagógus felügyelete mellett vehetnek részt a tanulók.

Az Erzsébet-tábor időpontjáról a jelentkezők függvényében, a szervezőkkel való egyeztetés után küldök tájékoztatót.

.

Kérjük, hogy gyermekfelügyeleti, illetve az Erzsébet-táborban való részvételi igényüket 2020. május 28-ig jelezzék az Osztályfőnököknek vagy a következő e-mail címen az iskolának Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.. Az e-mailben tüntessék fel a gyerek(ek) teljes nevét, osztályát.

Intézményvezető