2021. május 15. szombat
Zsófia, Szonja

 

 KRÉTA e-napló belépés:kreta logo

cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

Sikerek az országos angol nyelvi versenyen

Iskolánk tanulói minden évben részt vesznek az Országos Angol Nyelvi Versenyen, melyet az általános iskolák 7-8. osztályos tanulóinak szerveznek. A verseny 3 fordulóból áll, ahol különböző nyelvtani és szövegértési feladatokból álló feladatsort kell megoldani időre.

Iskolánkból az idei tanévben 3 diákot: Répássy Márk 7.o., Dankó Rozi és Rostás Renáta Ida 8. osztályos tanulókat neveztük be.
Az első fordulóból, mely 2018. nov. 28-án volt, mindhárom tanítványunk továbbjutott a megyei fordulóba. A második fordulót az Oktatási Hivatal Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központja szervezte 2019. 02. 27-én. A megyei versenyen diákjaink a következő szép eredményeket érték el:
Répássy Márk 7.o. megyei 5. helyezés
Dankó Rozi 8.o. megyei 14. helyezés
Rostás Renáta Ida 8.o. megyei 12. helyezés.
Az országos versenyzők részére a 7. évfolyamon legalább 70 pontot elért tanulók feladatlapját kell továbbítani. Így iskolánk tanulójának, Répássy Márknak, aki 71 pontot ért el, esélye van, hogy részt vegyen a májusban Békéscsabán megrendezésre kerülő országos versenyen.

EFOP-3.3.5-

EFOP-3.2.5-

 

 

 

 

 

 

Határtalanul

unnamed

Alapítványunk

1szazalek

© Somogyi Rezső Általános Iskola.

Somogyi Rezső Általános Iskola
4600 Kisvárda, Szent L. u. 35. - Telefon: 06 45 415 051 - e-mail: somogyirezsoaltisk@gmail.com

Adatvédelmi tisztviselő neve és elérhetősége:
Dr. Ráti Angéla - 4600 Kisvárda, Kodály Zoltán utca 15/A. - Telefonszám: 06-45-795-202 - Email: angela.rati[kukac]kk.gov.hu