2021. május 15. szombat
Zsófia, Szonja

Kedves Szülők!

Kedves leendő elsős kisdiákok!

Ezt a kis videót azért állítottuk össze, hogy tekintsetek be iskolánk életébe és pillanatképekben lássátok a kedves tanítónénik és tanítványaik munkáját.

Ezúttal a 4. évfolyam és az őket tanító pedagógusok mutatkoznak be.

"Otthonunk a Somogyi" avagy projekt hét a Somi suliban

Iskolánk közel negyedévszázada már, hogy megemlékezik egykori névadójáról – Somogyi Rezsőről -  a Somogyi-hét keretein belül. Tanulóink nagyon várják és készülnek e nagyszabású rendezvényre, amit ebben a tanévben szolid, de érdekes programokkal fűszerezett keretek között valósítottunk meg, október 19-22-e között.

Tanévkezdés 2020/2021

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára Intézkedési tervet adott ki a 2020/2021.tanévre a köznevelési intézmények részére, mely szerint Magyarország jelenleg biztonságos, ezért szeptember elsején a hagyományos nevelés-oktatás megkezdése indokolt. Ezt figyelembe véve egyelőre a következők szerint fogunk eljárni 2020. szeptember 1-től.

Miért pont a Somogyi?
A tavasz közeledtével egyre több szülőnek ott motoszkál a fejében, hogy iskolát kell választani tanköteles gyermekének. A döntés soha nem egyszerű, akkor sem, ha a család elsőszülött csemetéje indul éppen útnak, s akkor sem, ha a sokadik gyerkőc készül átlépni egy alapfokú oktatási intézmény kapuját.

Otthonunk a föld - Rendezvénysorozat

A Van Esély Közhasznú Egyesület szervezésében, a "Földkelte Kulturális és Környezetvédelmi Egyesület" közreműködésével, megrendezzük az
"OTTHONUNK A FÖLD"
című Ismeretterjesztő-környezetismereti rendezvénysorozatot.
2020. október 22.-én 9:00 órától  a kisvárdai Somogyi Rezső Általános Iskolában.

Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!

A tankönyveket az alábbi időpontokban lehet átvenni intézményünkben:

2020. 08. 27. (csütörtök) 8:00 - 16:00 óráig

2020. 08. 28. (péntek) 8:00 - 14:00 óráig